Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3677451
На даний момент 10 гостей на сайті
Головна ІнфоСКРИНЯ

2013-й – Рік дитячої творчості в Україні

2013-й – Рік дитячої творчості в Україні

 

Головна характеристика творчості - створення нового. Бути творчою людиною означає в навколишнє  вносити своє, індивідуальне, унікальне, оригінальне й неповторне. Для цього потрібно вміти виходити за узвичаєні рамки, не боятися мислити, уявляти, фантазувати.

Бібліосвіт – це один з найбільших оазисів соціуму, де дитина  знаходить в собі таланти, розвиває їх і досягає в них нових пізнавальних висот. Бібліотека - це світ спілкування і розвитку, світ творчості  і безпосередності в виборі втілення дитячої мрії.

Над вирішенням усіх цих питань старанно і віддано працюють бібліотечні фахівці Володимирецької ЦСПШБ. Нові і нетрадиційні форми роботи з юним користувачем до вподоби останнім, бо саме формулювання спонукає до бажання його відвідати: імпреза, бібліомікс, літературні експреси, вернісажі,мозаїки,творчі портрети, інформлабіринт тощо. За допомогою новітніх технологій, успішно впроваджених в роботу бібліотечних закладів району, навіть вже звичні всім книжкові виставки отримали нове і креативніше життя – віртуальне.

Цьогоріч актуалізація на рівні держави підтримки та розвитку дитячої творчості стане новим поштовхом до відкриття в юних особистостях  нових потенційних геніїв.

Бібліотека однозначно не стане осторонь цієї хорошої справи хоча б тому, що має вагомі напрацювання в цьому напрямку: виграні проекти на отримання грантів, реалізовані завдання проектної діяльності, відчутно оновлені книжкові та інформаційні фонди бібліотек.

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...