Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 4852
Зміст : 273
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3073798
Реєстрація / Вхід
На даний момент 8 гостей на сайті
Головна

Психологія: таємниці мудрої людини

ТАЄМНИЦІ МУДРОЇ ЛЮДИНИ

 

Які ж секрети зберігає мудра людина або як стати мудріше?

1. Вчіться у природи, як бути розслабленим.
Вчіться у кішки уникати стресів, вчіться у птаха захищати своїх дітей, вчіться у тварин мистецтву дружби і любові.
Людина неправильно обумовлен, тому вона не вміє розслаблятися, брати лише те, що дійсно потрібно і йти за тим, чого потребує. Вчіться у природи мистецтву мудрості розуму і тіла.
2. Поки у вас є певні переконання щодо чого-небудь, ви не здатні побачити істину і приречені на страждання. У силу досвіду з минулого, шаблонів і певного ставлення до тих чи інших речей, людині не може бути показана вся картина того, що відбувається. Тому вам судилося ходити по колу, поки ви не вийдете за межі своїх забобонів.

3. Поки ви з кимось боретеся, ви стаєте такими ж, як і ваш ворог. Щоб перемогти будь-кого, вам доводиться застосовувати ті ж знаряддя і ту ж тактику, що і ваш супротивник. Але до того часу, поки ви його переможете, ви стаєте таким же, яким був ваш ворог!

4. Ви станете ніким, поки будете слідувати будь-яким ідеалам і догмам. Роза прекрасна тому, що вона живе реальністю. Їй не потрібно ставати іншою квіткою або досягати багатства, щоб бути прекрасною. Проте людині уготоване нещасне життя до тих пір, поки вона живе чужими ідеями та стереотипами.

5. Страх зароджується лише в тій людині, яка відчуває провину в найпростіших питаннях. Вам нема чого соромитися і ви нікому нічого не винні, а значить, не випробовуйте провини за чужі провини і почуття.

6. Не існує ніякого Ада і Раю. Пекло і Рай - це твоє життя тут і зараз, це форма твого буття. І лише від вас залежить, як ви захочете жити: у пеклі або в раю. Життя може стати раєм, якщо жити саме так.

7. Ваше посмертне життя буде таким, як ви жили до смерті. Не має значення, в якому тілі або формі ви будете перебувати, адже утримання залишиться тим же, як до смерті, так і після неї. Тому ваше життя буде продовжуватися в тому ж напрямку, як ви жили в справжньому житті.

8. Ви можете змінити місце проживання, партнера по любові, роботу, але ваше життя від цього не зміниться, тому що скрізь, де б ви не знаходилися, з вами завжди буде ваш розум. Саме ваші думки і переконання творять те життя, в якій ви живете. Тому поки ви не зміните спосіб свого мислення, ви скрізь і завжди будете жити однаково.

9. Щоб зрозуміти, чи відбуваються у вашій свідомості і душі зміни, зверніть увагу на своє ставлення до оточуючих людей. Будь-які зміни у внутрішньому світі людини мають своє відображення на відносинах до інших людей. Якщо змінюються ваші стосунки з оточуючими людьми, - це вірна ознака того, що ви змінюєтеся всередині.

Тільки від вас залежить, змінитися чи ваше життя в кращу сторону, залишиться такою ж або перетворитися на пекло.

Далай Лама

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...