Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3655086
На даний момент 30 гостей на сайті
Головна Головна Про нас "Лялька і книга" - гурток

"Лялька і книга" - гурток

Більше 20 років тому при районній бібліотеці для дітей під керівництвом Лідії Василівни Лосінець був організований ляльковий гурток.

Не одне покоління  малюків - гуртківців виросло і пішло життєвими дорогами.

Нині керівник гуртка Ольга Василівна Кисіль.

Це дуже клопітка і водночас цікава і захоплююча справа. Ляльки збираються з різних джерел, виготовляються руками гуртківців.

Заняття в гуртку допомагають дітям спілкуватися між собою, сприяють у вивченні предметів шкільної програми. Адже гра - це водночас навчання. Казкові герої сіють у душах маленьких читачів добро, тепло, любов і дружбу.

Засідання гуртка проводиться щотижня. Члени гуртка приймають активну участь у різних масових заходах бібліотеки для дітей, готують лялькові вистави, оговорюють книги, отримують інформацію про надходження нової літератури. Щомісяця гуртківці радують відвідувачів та й самих себе цікавими виставами, інсценівками, імпровізаціями.

Мета гуртка: ознайомлюючи дітей із книгами, розвивати у дітей почуття прекрасного.

 

 Репертуар гуртка

Члени гуртка

Симчук Ольга

Дяк Світлана

Воробей Юлія

Мельник Мирослава

Гнатів Юліана

Семчук Діана

Дячук Ольга

План роботи гуртка "Лялька і книга" на 2010 рік

Діяльність гуртка у 2011 році

При Володимирецький районній бібліотеці для дітей більше 20 років діє ляльковий гурток.

Заняття в гуртку допомагають дітям спілкуватися між собою, сприяють у вивченні предметів шкільної програми. Казкові герої сіють у душах маленьких читачів добро,тепло,любов і дружбу.

Засідання гуртка проводиться щотижня,  а щомісяця гуртківці радують відвідувачів та й самих себе цікавими виставами, інтелект-вікторинами, казко-тренінгами. Так у січні 2011 року відбулася посвята у члени гуртка «Ми друзями бібліотеки стали, також гуртківці взяли участь у Різдвяних посиденьках.

Молодші школярі та дошкільнята залюбки зустрічаються в бібліотеці на годинах інформації ( лютий ) «Українські видання – дітям» та природознавчих годинах «Йдіть з добром у світ природи» ( серпень ).

Добре сприйнялися дітьми інтелект – вікторина «У казки на гостині» ( квітень ) та Казкотренінг «Доброта казкова в наше життя» ( листопад ).

До Дня захисту дітей була проведена театралізована лялькова вистава «Пригоди сучасного колобка» ( червень ).

А полонили юних глядачів такі вистави , як «Від казочки до казочки» ( березень ), та «Через доли,  з краю в край ходить в гості  Миколай» (грудень).

Гуртківці і бібліотекарі впевнені у тому, що інтерес до масових заходів, проведених гуртківцями, буде посилюватися і ми частіше будемо зустрічатися з глядачами.

До зустрічі! 

План роботи гуртка  "Лялька і книга" на 2012 рік

 

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...