Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3655177
На даний момент 27 гостей на сайті
Головна Головна Про нас Правовий всеобуч

Правовий всеобуч

"Закон захищає й оберігає передусім тебе, твою сім'ю, твоє щастя, майбутнє твоїх дітей".

(В.Сухомлинський)

Дитинство - особливий період у житті кожної людини, коли формується особистість, розвивається мислення, увага, набувається перший моральний досвід. Та дуже часто дорослі мають цілковиту владу над дітьми, маніпулюють ними, часто принижуючи їх гідність. Вони просто використовують дитячу необізнаність в тому, як захистити і відстояти себе, свої права.

Дорослі дуже часто не замислюються над тим, що своїми вчинками дискримінують права дитини.

В яких же випадках відбуваються порушення прав дитини, як захистити себе? Дуже часто діти й уяви не мають, як захистити себе, як відстояти свої права.

Певною мірою вміння стати на свій  захист, пропорційно залежить від знання своїх прав та обов'язків.

Щоб мати можливість відстояти себе, свої погляди, права, сучасній дитині необхідно мати певні знання у правовому колі. Та не лише знання дадуть певність, в собі і завтрашньому дні, а й вміння використовувати набуті знання. Щоб мати  можливість іти твердо і впевнено , потрібно навчитись насамперед долати труднощі, володіти навичками спілкування з оточуючими, приймати нестандартні рішення.

З метою набуття необхідних знань, щоб адаптуватися в сучасному суспільстві і вміти захистити себе в будь-якій життєвій ситуації - діє правовий всеобуч "Я і  мої права".

Під  час  занять  використовуються  інноваційні  методи  навчання - рольові  ситуації,  проблемні  питання,  творчі  роботи,  ігри,  дискусії. Засідання  проходять  із  застосуванням  інтерактивних  технологій спрямовані  на  формування  в  дітей  навичок  самостійної  роботи  з  нормативними  документами  та  додатковою  літературою.

Мета: формування правової культури особистості, повага до прав і свобод людини.

Завдання:

  • Ознайомити дітей з механізмом захисту своїх прав і свобод.
  • Формування становлення  активної позиції дітей щодо реалізації ідеалів і цінностей, підвищення самоповаги, гідності і відповідальності за себе та свої вчинки.
  • Розвиток навику захисту себе від насильства у родині, навчальному закладі, середовищі однолітків і на  вулиці.

Правовий всеобуч  допомагає зрозуміти , що за право треба триматися так. як за стіни власного  будинку, і що від рівня знань, умінь, навичок, правової  вихованості кожного з нас залежить, чи буде Україна справді правовою державою.

Любий друже!

Ти  стоїш на початку великої життєвої дороги. Йти нею нелегко. У житті тобі доведеться вирішувати різні завдання, набагато складніші за ті, що є в підручниках, піклуватися про тих, хто поряд, обирати друзів, постійно спілкуватися із старшими й молодшими, з людьми, схожими на тебе й зовсім іншими.

Досить чекати на щасливий збіг обставин, підтримку старших, опіку держави. Прийшов час, коли кожен з нас повинен озброїтись знаннями про свої права і самостійно торувати шлях до успіху.

Нехай правовий всеобуч "Я і мої права" стане для тебе корисним гідом у самостійному житті, відкриє нові горизонти. Адже сьогодні успіху досягає вже не просто "людина розумна" а "людина освічена".

Якщо  життя, яке ти маєш, мало схоже на життя, про яке ти мрієш цей всеобуч для тебе!

Щиро бажаємо успіхів!

План роботи  правового всеобуча "Я і мої права" на 2010 рік

План роботи правового всеобуча "Я і мої права" на 2011 рік

 

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...