Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 14301
Зміст : 273
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3259720
Реєстрація / Вхід
На даний момент 16 гостей на сайті
Головна Головна Про нас свято Миколая-2010 в нашій бібліотеці

свято Миколая-2010 в нашій бібліотеці

 

  "Святий Миколай, про нас пам’ятай!» – звучало з уст маленьких шанувальників народних традицій, які зібрались в районній бібліотеці для дітей 17 грудня . Запрошення на  свято отримали групи продовженого дня Володимирецьких ЗОШ №1 та №3 , діти-інваліди,-користувачі нашої бібліотеки. Поки артисти готувались до виступу, глядачі охоче ознайомились з виставкою малюнків наших читачів на тему «Їде в гості Миколай!», а тематичний музичний супровід, підібраний завдяки технічним можливостям нашого медіа-центру, створював справді святковий настрій усім присутнім. Господинями свята були бібліотекарі Наталія Дяк та Галина Симчук, юними помічницями –Мельник Мирослава, Воробей Юлія, Дяк Світлана, Симчук Ольга Бурма Юлія та Семчук Діана.  

  Святкова програма стала пізнавально-розважальною, бо крім літературно-музичної композиції «У Миколая багато роботи» глядачі мали змогу подивитись виставу гуртка «Лялька і книга» «Щоб застуді не бувати-правила слід добре знати» та поаплодувати гостям бібліотечного дійства – ляльковому гуртку «Колосок» Володимирецького БШЮ (керівник Ковальчук В.В.), з яким віднедавна співпрацюємо. Викликали захоплення в маленьких глядачів їх вистави «Котик та півник» та «Колосок», що супроводжувались професійним звуком та вражаючими декораціями.

 Бібліотечне свято завершилось, а наші гості з позитивними емоціями розійшлись по домівках, щоб залишити під своєю подушкою лист до Святого Миколая з проханнями про… Та не буду озвучувати їх, бо досі вже всі «миколайчики» отримані, і зрештою, надіюсь, що ні однієї різочки там не було.

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...