Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 3370
Зміст : 259
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 2790576
Реєстрація / Вхід
На даний момент 25 гостей на сайті
Головна Анонси Виставка-ярмарок друкованої продукції

Виставка-ярмарок друкованої продукції

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

(в Україні - остання субота травня)

 

Шановні працівники видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!
Прийміть щирі вітання від імені обласної державної адміністрації та обласної ради з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.
Це професійне свято об’єднує людей, яким притаманна висока культура, постійний творчий пошук, шанобливе ставлення до книги. Адже не можна уявити існування людського суспільства без книг, газет, журналів. Друковане слово є запорукою розвитку освіти, науки та культури, джерелом духовності нації.
Світовий досвід свідчить, що й в період розвитку інформаційних технологій, комп’ютеризації суспільства жоден із сучасних видів інформації не здатен замінити книгу або навіть конкурувати з нею.
Ваша праця, шановні друзі, справді є суспільно необхідною, бо серед розмаїття джерел інформації друкована продукція залишається найпоширенішою і найдоступнішою.

З цієї нагоди в відділі обслуговування ЦРБ 25-27 травня відбудеться виставка-ярмарок друкованої продукції місцевого видавництва районної газети "Володимирецький вісник" та районної друкарні і разом продукції медіа-центру нашої системи бібліотек.

Володимирецька районна бібліотека для дітей активно долучилась до виставки-ярмарки і презентувала виставку-колаж районки, де подані унікальні архівні (з власного архіву М.Дуляницької) випуски газети. ЦІкавим фактом є хронологія назви: "Поліський маяк"-"Ленінська зоря"-"Володимирецький вісник" ( http://presslook.com.ua/catalogue/volodimiretskiy-visnik/ )

Крім цього до уваги відвідувачів подані наші доробки: тематичні папки на допомогу навчальному процесу та самоосвіті, постери, буклети, видання медіа-центру Володимирецької ЦСПШБ .

Тож усіх причетних до цього свята вітаємо і запрошуємо у світ поліграфії!

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...