Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3655134
На даний момент 28 гостей на сайті
Головна Корисне про небезпеки «Укрметртестстандарт» рекомендує школярам

«Укрметртестстандарт» рекомендує школярам

«Укрметртестстандарт» рекомендує школярам плавлені сирки, халву і шоколадну пасту, але не радить ковбасні вироби.

Про це свідчать результати проведених досліджень повідомив заступник начальника науково-дослідного центру випробувань продукції держпідприємства «Укрметртестстандарт» Віктор Волинець на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

Так, за його словами, з 5 досліджених плавлених сирків всі 5 показали гарну якість і відповідність стандартам. Зокрема, в сирках таких торговельних марок, як «Хохланд», «Звенигора», «Президент», «Весела корівка» і «Віола» міститься достатня кількість жиру, а, крім того, не міститься бактерій, мікроорганізмів і паличок.

Аналогічні результати були отримані і при дослідженні шоколадної пасти і халви. Так, якість шоколадних виробів ТМ «Cebe Nussa», «Nutella», «Prealinutta» не викликало зауважень фахівців «Укрметртестстандарту». Також, за словами В. Волинця, батьки можуть без побоювання купувати дітям халву ТМ «Повна чаша», «Дружківська», «Золотий вік» і «РотФронт».

У той же час, за його словами, результати досліджень не дозволяють сказати те ж з приводу ковбасних виробів. Так, лише варена ковбаса «Дитяча» ТМ «Ятранчік» продемонструвала відповідність стандартам якості. А подібні сорти таких ТМ, як «Фарро», «Тульчин», «М'ясна фабрика «Фаворит», «Алан», «М'ясокомбінат «Ювілейний» містять сою або бактерії.

Невідповідність стандартам фахівці «Укрметртестстандарту» виявили і у всіх досліджуваних сосисках - «Дитячі» ТМ «Премія», «Віденські» ТМ «М'ясна лавка», «Телячі» ТМ «Скворцово», «Франкфуртські» ТМ «Колос».
 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...