Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3677438
На даний момент 14 гостей на сайті
Головна Галерея творчості Олена Булан. "Нитка реальної фантастики". Художня збірка

Олена Булан. "Нитка реальної фантастики". Художня збірка

 

 

 

Світ народився, а потім помер, а потім знову відродився… раз у раз. Але одне залишалось незмінним – люди. Вони кожного разу робили одну і ту ж помилку. Вони хотіли стати володарями того, що не потребує хазяїна. І кожного разу руйнували світ, себе. Вони схожі на метелика, який летить на вогонь, а потім згоряє, через своє хвилинне бажання.

Олена Булан

Вона родом із Красносілля – села, яке подарувало усім нам незабутнього Михайла Дубова. Так само зачаровано дивиться на світ закоханими очима. Віриться, що колись заговорять і про неї, маленьку іскорку, яка тільки починає нам світити своїм талантом, яка ловить кожну мить життя і заставляє нас, дорослих, задуматись над багатьма, здавалось б, простими речами: що людині для щастя треба? Як полюбити цей світ? Що найцінніше в життя? І т.д.

   Олена Булан – одинадцятикласниця Володимирецького районного колегіуму. Захоплюється музикою, літературою, фотографуванням, малюванням, театром. Має тверду життєву позицію. Власне бачення вирішення проблем сучасності, а ще свій стиль в одязі, поведінці і навіть житті.

   Скромна і симпатична, щира і добра, завжди усміхнена, комунікабельна, ерудована і творча. Оленка – душа компанії. Закохана в слово. Шліфує власні думки і ділиться ними з однолітками на сторінках  газети колегіуму «Вулик». Її статті читають, обговорюють, вони стають предметом дискусій на уроках, класних годинах, молодіжних тусівках.

   Вона пише про те, що бачить, чує, що хвилює її, цікавить, тривожить. В таких творах, як: «В пошуках імені», «Світ – німа картина за вікном», «Вірус», «Останній крок», «Здійснення мрій – це завжди важко», «Дощ правди», «Вчорашні герої», «Подорож у своє життя»  видно її «я», реакцію молодої душі на її оточення, кольори цього світу і його невдалі картини. Кожен читач може знайти щось своє у написаних рядках.

   Вона просто пише. Сподіваюсь, що творчість юної журналістки не залишить байдужими і вас.

 

Н.М. Войтович,

учитель української мови та літератури

 Володимирецького районного колегіуму

 

фото Олени Булан

фотомонтаж Людмили Босик

В березні 2011 року Олена Булан отримала Грант на видання власної збірки творів.

Щиро вітаємо, Оленко! Творчих досягнень тобі!

                                                          (колектив районної бібліотеки для дітей)

 

прочитати збірку Олени Булан "Нитка реальної фантастики" 

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...