Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3655127
На даний момент 27 гостей на сайті
Головна Головна Про нас "Кобзарева струна не вмирає"

"Кобзарева струна не вмирає"

«Кобзарева струна не вмирає»

Під такою назвою 28 лютого районний будинок культури  провів традиційний районний огляд-конкурс  читців-аматорів , згідно  Положення обласного управління культури і туризму від 17.01.20008 №4 «Про організацію проведення обласного конкурсу читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає», присвяченого пам’яті Т.Шевченка».

                                                                         

Враження всіх присутніх були дуже хороші, бо цьогоріч до дійства долучились  20 клубних та бібліотечних установ району,загалом більше 30  учасників.

Вкотре слухачі  переконались у високій художній довершеності Кобзаревого слова, в розумінні  його високої Правди, попри товсті нашарування ідеологічних стереотипів. Майбутнє нашої держави в великій мірі залежить від національної свідомості її юних громадян, а ця подія якраз дає прекрасну нагоду виховати в них загальнолюдські моральні цінності – здатність до співчуття, повагу до жінки-матері, людську гідність, честь, патріотизм. В творчості  Тараса Шевченка тематика людського щастя, совісті, відповідальності, ідейності займає чільне місце.

                               

Одноголосно журі віддало першість аматору (до речі постійній учасниці і неодноразовій переможниці районних та обласних літературних конкурсів) Дарії Стьопі (Степангородський КДК), друге місце розділили Наталія Кривко (Городецький КДК) та Віра Мороз (Рафалівський КДК).

Третє місце отримали : дует Ганна Шепетько і Ангеліна Бойко ( Старорафалівський КДК) та Віталій Ланецький (Воронківський КДК). Переможці та учасники отримали грамоти і, відповідно, подяки відділу культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації.

                 

Районне об’єднання «Просвіта» ім. Т.Шевченка також відзначило виступи учасників огляду конкурсу грамотами та сувенірами. В номінації «Творчий підхід та оригінальність виконання творів Тараса Шевченка» перемогли представники Біленського КДК, в номінації «Сучасне бачення та креативність виконання творів Тараса Шевченка» відзначено Василя Кравчука (Хиноцька ПШБ), в номінації «Ідейність та патріотизм виконання творів Тараса Шевченка» переможцем стала Дарія Стьопа (Степангородський КДК). Заохочення отримали юні декламатори Олена Романчук (Берестівська ПШБ),Тарас Кравчук (Половлівський КДК), Юлія Шкред (Озерський КДК).

Велику увагу та цікавість відвідувачів свята привернула експозиція творчих доробків користувачів Володимирецької районної бібліотеки для дітей «Тарас Шевченко та його твори у моєму житті», розміщена в фойє районного будинку культури. 

 

Всі ці роботи: малюнки,репродукції малюнків,що приймали участь у всеукраїнських конкурсах, власні поезії та прозові твори є архівним матеріалом проведених бібліоконкурсів та бібліосвят районної бібліотеки для дітей.

Отож на обласному огляді-конкурсі  читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає» Володимиреччину буде представляти Дарія Стьопа , а ми всі будемо чекати наступного року, щоб з познайомитись з новими талантами-декламаторами та ще далі пройти шляхом творчості Великого Кобзаря.

Людмила Босик ,

голова районного об'єднання

ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка .

Фото: В.Савоніка

 

 

 

nbsp;
 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...