Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3677436
На даний момент 14 гостей на сайті
Головна ІнфоСКРИНЯ

Тиждень дитячого читання-2013:коротко про головне.

«Поезію і прозу свого краю з любов'ю і натхненням я читаю»

Під таким гаслом у Володимирецькій централізованій системі публічно-шкільних бібліотек пройшов традиційний Тиждень дитячого читання.

Тематика тижня –краєзнавство,адже саме краєзнавчі матеріали та ресурси  актуальні останнім часом в освітянському і бібліотечному світі. Рівненщина в останні десятиліття виховала та презентувала цілу когорту  славних своєю творчістю літераторів ,які в барвистих словотворах популяризують красу рідного краю та його мешканців,  вартих уваги за щиру працю та натуру! Тому й матеріалів для проведення різноманітних заходів даної тематики не  бракує.

Ні один з бібліотечних закладів системи не залишився осторонь. Цікавинками для користувачів Біленської ПШБ стали літературна подорож «Художній дивосвіт рідного краю» та віртуальна подорож «Рідними стежками Олександра Богачука». А завдяки наявному технічному оснащенню кожен відвідувач та учасник Тижня дитячого читання зміг повіртуалити  ресурсами літературної тематики, познайомитись ближче з творчістю юних літераторів Рівненщини та їх старших колег по перу.

Районна дитяча бібліотека залучала своїх юних відвідувачів до голосних читань  в літературно-мистецькій вітальні «Сув'язь» «Поетами оспівана земля моя», «Таланти користувачів нашої бібліотеки» (шкільний відділ ЗОШ №1), до знайомства з виставкою дитячих малюнків «Краса мого краю», експозиції художніх робіт «Краєзнавчі замальовки Юлії Дяк», віртуальних презентацій « Михайло Дубов:життя-мов спалах», «Іван Катрук:І будуть йти роки понад землею…» та ще багатьох  інформаційних цікавинок літературного жанру. Відвідувачі познайомилися з роботами юних художників, були щирими в висловленні захоплення  побаченим.

З приємністю хочу повідомити читачів «районки», що збірка художніх творів Олени Булан «Нитка нереальної фантастики» цьогоріч виставлена в моніторингу «Краща книга Рівненщини-2013». Тож від нас усіх залежить її успіх. Підтримайте юний талант своїм голосом на ресурсі  (http://babylibrarivolodymyrec.org.ua – «Головне меню»)!

Бібліотечні заняття «Електронна книга – ресурс на допомогу у вивченні шкільної програми», «Ресурси медіа-центру РБД з питань краєзнавства»,  презентовані  учням володимирецьких навчальних закладів та працівникам бібліотек системи , поповнили існуючий багаж знань та умінь в роботі з віртуальними ресурсами.

Щирим  та невимушеним стало спілкування з відомим на Рівненщині  письменником-гумористом, членом Національної спілки письменників України Романом Демчуком, який завітав з презентацією своїх нових книг до райцентрівських бібліотек 21 березня. Гостре слово гумориста, грайлива дитяча поезія-ось місток,який поєднав серце автора зі слухачем.  Нелегка життєва та творча дорога( але з гумором та оптимізмом подана автором) не залишила байдужим жодного співрозмовника.

Паралельно з Тижнем дитячого читання проведене навчання бібліотечних працівників Володимирецької ЦСПШБ «Ресурси медіа-центру для навчання та розвитку дитини», що базувався на досвіді роботи районної бібліотеки для дітей. Теоретичні та практичні питання, розглянуті в процесі роботи, безперечно стануть корисними в обслуговуванні всіх  користувачів.

Бібліосвіт сьогодні, як ніколи, вирує інформацією та можливостями для її отримання.

Формулювання  «бібліотека-книгозбірня» вже давно неактуальне,- в цьому кожен з Вас пересвідчиться,  відвідавши наші заклади. Тож згадайте,коли Ви востаннє були в бібліотеці,і, принаймні, зайдіть чисто із «спортивного інтересу». Запевняю, що зміни Вас приємно вразять!

Більше інформації на сайті «Чомучка» ( http//babylibrarivolodymyrec.org.ua)

Людмила Босик

заступник директора Володимирецької ЦСПШБ по роботі з дітьми.
опубліковано:"Володимирецький вісник"28.03.2013р. 
 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...