Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3677448
На даний момент 16 гостей на сайті
Головна ІнфоСКРИНЯ

Свято Дитинства - 2013

Відшуміла-відгомоніла довгоочікувана весна. Бібліотечний світ Володимиреччини відзначив її цікавими, змістовними заходами з нагоди дня народження Кобзаря, Міжнародного дня дитячої книги, Дня довкілля, Великодня, Дня Матері, Дня слов’янської писемності та культури; вкотре згадали і про чорний день квітня-1986 року та провели за обрій ще один навчальний рік.

Літо стартувало погожої днини 1 червня районним святом з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Наймолодші користувачі районної бібліотеки для дітей зі своїми мамами, татусями, бабусями і сестричками долучились до тематичного малюнку на асфальті «Мої мрії», організованому районним центром у справах сім’ї, дітей та молоді. Барвами дитячих мрій, усмішок, бантиків заполонилась вулиця. Складно було організаторам визначити переможців-мрійників, бо всі – найкращі художники.

Грамотами Володимирецької ЦСПШБ та районної бібліотеки для дітей відзначені переможці в номінаціях «Наймолодший учасник» – Анастасія Мазуренко (1,9 р.), «Юний мрійник» – Дарина Босик (12 р.), «Барвисті мрії» – Катерина Симчук (7 р.), «Маленький українець» –Юрій Стахнюк (9 р.), «Мрію я, мріє вся моя сім’я» – Анастасія Хутка(5 р.). Свято продовжилось в районній бібліотеці для дітей знайомством з Бібліосвітом, міні-виставою гуртка «Лялька і книга» та віртуальною виставкою дитячого малюнку.

Екскурсійний тиждень молодших школярів райцентрівських закладів проклав для багатьох з них першу стежину до книгозбірні. А маючи стільки цікавинок, бібліотека напевне стане для дітей надалі одним з кращих дозвіллєвих та самоосвітніх центрів.

Творчі виставки, зустрічі в літературно-мистецьких вітальнях, клубах за інтересами, майстер-класи рукоділля та ще багато всіляких цікавинок чекає влітку всіх користувачів наших бібліотек.

Тож щиро запрошую провести літо в Бібліосвіті!

                                                                                                                   Людмила Босик, заступник директора

                                                                                                                   Володимирецької ЦСПШБ по роботі з дітьми.

 

 

Детальніше про святкування Міжнародного дня захисту дітей на Володимиреччині 

 

nbsp;
 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...