Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3655071
На даний момент 28 гостей на сайті
Головна Головна Про нас День родини в Бібліосвіті

День родини в Бібліосвіті

Свято  родини

 

8 липня — День сімї, любові та вірності.

8 липня православні християни відзначають «День закоханих». У ролі заступників кохання і подружньої вірності Православна Церква вшановує муромських святих Петра і Февронію, що жили на межі 12-13 століть. Святе подружжя пронесло любов і вірність один одному через багато випробувань. Вони прославилися благочестям і милосердям.

Померли святі Петро і Февронія в один день і годину 8 липня (за новим стилю) 1228 року, прийнявши перед цим чернечий постриг з іменами Давид і Єфросинія. Тіла святих були покладені в одну труну.

Український День сім'ї відносно молоде свято і стало відзначатися з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят" був підписано 30 грудня 2011 року.

Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня. Звичайно ж, родина належить до найважливіших суспільних і державних цінностей. Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім'ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрямок еволюції.

Для дітей сім'я - це своєрідне середовище, в якій у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку.

Те, що дитина в дитячі роки набуває в сім'ї, вона зберігає протягом усього подальшого життя

І в цей день особливо хочеться акцентувати увагу на проблемах сучасної сім'ї, яка традиційно завжди виступала головним інститутом виховання. Те, що дитина в дитячі роки набуває в сім'ї, вона зберігає протягом усього подальшого життя. Жоден з інститутів виховання не впливає на дитину так сильно і тривало як сім’я. І сьогодні на передовій інформаційної війни найуразливішою виявилася саме традиційна родина.

Соціологічні дослідження сьогодні показують стан сучасної сім'ї як кризовий.

Володимирецька районна бібліотека для дітей запросила з  нагоди свята своїх користувачів  на виставку дитячого малюнку «7Я-малюю Я!», а всіх перехожих вулиці Соборної  на флешмоб "Що для мене є сім’я ?". Майже ніхто з них не знав,що 8 липня - День родини.

«Сім’я - це найцінніше, що у мене є!», «Сім’я  - це сенс життя!», «Для мене сім’я – це найкращий подарунок від Бога!»,- такі коментарі залишали випадкові учасники флешмобу. З подивом відзначали, що і таке свято є в Україні, дехто уточняв,чим воно відрізняється від Дня Матері чи Дня захисту дітей. Відгуки залишали мами, татусі, бабусі,доньки – всі учасники таких неповторних українських сімей! Один з татусів настільки відповідально поставився до завдання, що мав намір «прислати жінку,- вона більше знає» .

День родини – це ще одна нагода для сімейного свята. Привітайтеся ,родини! Надішліть вітальне повідомлення рідним та близьким людям, поділіться посмішкою і вона (як в старій дитячій пісні) «не раз до тебе повернеться»!

 https://www.facebook.com/babylibrarivolodymyrec?ref=tn_tnmn 

Людмила Босик,

заступник директора Володимирецької ЦСПШБ по роботі  з

дітьми

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...