Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3677479
На даний момент 15 гостей на сайті
Головна ІнфоСКРИНЯ

Книгоманія в Бібліосвіті Володимиреччини.

 

 

Комп'ютери, інтернет,WI-FI, електронні книги… терміни і послуги,що за останнє десятиліття міцно прижилися в сучасному соціумі. А де ж у ньому місце класичній книзі? Чи є воно для неї взагалі в нашому повсякденному житті?

Цю дилему вирішували користувачі бібліотек Володимиреччини, учасники  двох етапів Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2015» або «Найкращий читач-2015». Традиційний перший етап відбувся в усіх бібліотеках системи, а другий було вирішено провести «кущовим» методом на базі кількох бібліотек. Тому переможці 1-го етапу,лауреати звання «Найкращий читач бібліотеки» зустрічались в Бібліосвіті Сопачева,Озера,Великих Телкович ,Балахович та районної дитячої бібліотеки.

Згідно Положення про Конкурс ,журі оцінювало конкурсантів в інтелектуальному тест-драйві, веденні Читацького щоденника та творчому захисті улюбленої книги\твору. Боротьба була складна, але, напрочуд, цікава та змістовна. Представлено героїв багатьох творів, презентовано власні доробки та доробки літераторів як всесвітньовідомих,так і місцевих авторів в оригіналах та інтерпретаціях читачів.

Загалом учасниками стали 45 читачів-учнів 6-8 класів з 42 бібліотек Володимирецької ЦСПШБ.

А зараз найголовніше і найочікуваніше ! За підсумками  2-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2015»,переможцями,лауреатами звання «Найкращий читач Володимиреччини» визначено:

Серед користувачів-учнів 6 класів: Софія Ничипорук (Лозківська ПШБ)

Серед користувачів-учнів 7 класів: Мамчиць Віра Валентинівна (Великожолудська ПШБ)

Серед користувачів-учнів 8 класів: Кобець Валентина Олександрівна (Біленська ПШБ) та Катерина Петрина ( шкільний відділ РБД, ЗОШ №1).

Отож щиро вітаємо всіх учасників та переможців! А дилема про місце і доречність  книги в нашому житті вкотре вирішена однозначно на користь останньої! Тим паче, що всі інформаційні комунікації: традиційна книга, електронна книга, комп'ютери, інтернет,WI-FI зібрані лише в одному місці: БІБЛІОТЕЦІ!

Людмила Босик,заступник директора по роботі з дітьми Володимирецької ЦСПШБ.

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...