Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3677471
На даний момент 22 гостей на сайті
Головна ІнфоСКРИНЯ

Святий Миколай у Бібліосвіті

День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним і довгожданим дитячим святом. За традицією в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушкою. Серед дітей встановилася традиція писати листи Святому Миколаю, де вони розповідають, що хорошого чи поганого зробили протягом року.

Сьогодні,18 грудня, до районної бібліотеки для дітей відділу обслуговування  1-4 класів завітали на бібліосвято «Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай» учні-читачі 3-Б класу ЗОШ№1 І-ІІІ ст. під керівництвом класовода Раїси Сергіївни Капітули та наші найактивніші маленькі читайлики. Такі передсвяткові новорічні заходи в дитячій районній бібліотеці стали традиційними.

Свято відкрила бібліотекар Ольга Василівна Кисіль,яка ознайомила читачів із книжковою виставкою «Йде світом Миколай», а продовжили свято ведучі- пятикласники Нестерчук Ірина та Деркач Марійка .Далі глядачі відвідали українську світлицю,де ознайомилися з легендами та переказами про Святого Миколая, про історію його життя. В цій затишній, святковій  атмосфері  з уст  маленьких читачів лунали пісні, вірші. Впродовж свята дітлахи відгадували вікторини та приймали участь у різноманітних іграх. Де кожна дитина проявила свої творчі здібності і отримали величезне задоволення, а солодкою винагородою для присутніх стали цукерки.

Малеча переглянула лялькову виставу « Лісова пригода» у виконанні гуртка «Лялька та книга». Діти дивились з великим задоволенням, переживаючи за долю кожного казкового героя. Але як і очікували глядачі,завершилася казка перемогою Добра над Злом.

В кінці свята учасники та гості всі разом виконали пісню « Ой,хто,хто Миколая любить».  Бібліотечне свято завершилось, а наші маленькі гості з позитивними емоціями розійшлися по домівках, щоб залишити під своєю подушкою лист до Святого Миколая із проханням  про бажаний подарунок.

Але на цьому свято Миколая в районній бібліотеці не закінчилося . Його продовжили працівники бібліотеки юнацького відділу. Де за спонсорської підтримки читачів-молодого подружжя, відбулася акція «Книжковий Миколай читачам бібліотеки».В цей день кожен відвідувач юнацького відділу ,не залежно від віку отримав в подарунок цукерки. Найактивнішим читачам відділу, окрім цукерок, дісталися ще закладки для книг. Працівники бібліотеки щиро вдячні спонсорам та гостям свята.

Хай кожне зимове свято приносить дітям радість , задоволення,пізнання нового. Бажаємо усім читачам та їх родинам веселих свят,щастя,миру і здоров’я!

 

 

 

Бібліотекар районної  бібліотеки для  дітей                                                                                                                                                                                                                                                                                              Симчук Г.А.

 

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...