Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3655049
На даний момент 26 гостей на сайті
Головна Галерея творчості Різдвяні посиденьки-2017

Різдвяні посиденьки-2017

Різдвяні посиденьки 2017

Цьогоріч основою «Різдвяних посиденьок» стала книга видавництва Перлина « Талановиті діти – майбутнє Рівненщини». Присутні відкрили для себе нову палітру дитячих талантів. Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчих та обдарованих дітей. Ця книга – результат щоденної клопіткої роботи вчителя, мудрого, терплячого, розуміючого наставника, відданого гіда в дивовижну, цікаву країну знань.

Та ця книга - маленька краплина в безмежному морі таланту, на який так щедра наша поліська земля.

На гостині були присутні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління:

Заступник голови районної ради Савонік Володимир;

XX

- Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Людмила Босик;


- Старший викладач музичної школи класу бандура Тамара Тарасюта;

- Методист відділу освіти Кібиш Тетяна;

- Поет та пісняр Сергій Шевчук;

- Журналіст районної газети « Володимирецький вісник» Городний Олексій.


Кожна дитина мала змогу представити себе, а глядачі насолоджувались колядками від сестер Анастасії та Любові Бачинських, Лесі Яким’юк. Порадували гостей мелодіями баяна та бандури студент Луцького музичного училища Сергій Волчецький та студент Рівненського музичного училища Микола Кукла.

Поезія Юлії Гарбар не залишила байдужим нікого із присутніх, настільки була вона пронизана великою любов’ю до рідного краю. В кожному слові відчувався пекучий біль за втрачених синів на Сході України. Ось такі вони, наші юні таланти. 

Також гості мали змогу насолодитись чудовими наспівами поета – пісняра Сергія Шевчука, який напевно, руйнує наші стереотипи, що фізик має бути таким собі « сухарем».

Радо зустріли Катерину Петрину, яка внесла до зали веселу новорічну мелодію. Катя вперше тут дебютувала як поет.

Гості мали змогу ознайомитись із виставкою дитячої творчості « Творчі перлини наших користувачів». Чимало глядачів зібрала виставка робіт із бісеру « Бісерне сяйво» Дарини Босик, та картини сестер Анастасії та Любові Бачинських. Сніговик, виготовлений із книг Тетянкою Босик піднімав настрій, додавав бадьорості і оптимізму.

А насамкінець для гостей Дарина Босик провела майстер – клас по виготовленню ангеликів із ниток. Невтомні дитячі руки так майстерно виплітали чарівних ангеликів, що за невеликий проміжок часу на столі їх стало так багато! От і вирішили взяти участь у благодійній ярмарці на святі « Володимиреччина колядує», а вилучені кошти відправити для воїнів АТО. 

Ось такі вийшли чудові « Посиденьки».

більше тут: ВК

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...