Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шукаємо у нас
Сайт "Чомучка"
 
Лічильник
Користувачі : 619
Зміст : 266
Посилання : 78
Переглянути хіти змісту : 3677452
На даний момент 13 гостей на сайті
Головна ІнфоСКРИНЯ

"Дитячі історії про найголовніше" - підсумки

Дитячі історії про найголовніше

 

«Барвистий дивосвіт», «Волошкове дитинство», «Мій край, як рай!», «Мої дитячі історії», «Моя улюблена пташка» «Моя сім’я,моя родина в житті і долі України», «Я йду вперед!» - це не просто слова. Це світ бачень наших дітей,викладений в таких безпосередніх,але глибоких в своїх почуттях, барвистих в емоціях і ілюстраціях віршах,казках,оповіданнях.

Протягом літа в нашому бібліосвіті проходив черговий конкурс дитячої творчості : Всеукраїнський конкурс «Дитячі історії про найголовніше», організований  Мінкультури України,за  участі  Національної  бібліотеки України для дітей ,Української  асоціації  працівників бібліотек для дітей, обласної  бібліотеки для дітей.

Мета Конкурсу: розвиток фантазії та творчих здібностей у дітей та підлітків; надання можливості кожному учаснику відчути радість досягнення успіху, повірити у власні сили.

Учасниками  Конкурсу стали діти-користувачі бібліотек району віком до 17 років , у двох  номінаціях : «Колективна робота» та «Індивідуальна робота». Умовою Конкурсу було створення  книжки-саморобки, яка має бути яскравою, гарно оформленою, за змістом і жанром за такими напрямами: шкільні, особисті, родинні історії; звичаї, традиції, обряди та історичні нариси про край, культурні скарби рідного народу, любов до Вітчизни, виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів.

В районному етапі Всеукраїнського конкурсу  дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше» прийняло участь 28 робіт. Тут і власні твори,і народознавчі матеріали-дослідження, і узагальнені бібліотекарями доробки користувачів.

Читаючи подані роботи , губися в словограї  барвистого світу дитячої творчості, усмішкою супроводжуєш казкових героїв, фантастичні картини   та  коловороти подій.

Кращими визнано роботи:

В номінації “Індивідуальна робота”

1 Кухарчук Ольга. «Казка про зустріч Бджілки і Джмеля на квітці» (с.Антонівка)

2.Кривчук Софія «Чарівний світ мого дитинства»(с.Рудка)

3.Олександр Шевчук «Люби і знай свій рідний край» (с.Жовкині)

В номінації “Колективна робота”:

1. Любов та Анастасія Бачинські «Волошкове дитинство» (с.Іванчі)

2. Катерина Мельник,Антоніна Грега.»Звичаї та традиції села Городець» (с.Городець)

3. Луковець Сергій, Лепуга Віторія «Дитячі історії про найголовніше» (с.Кідри)

Валентина Мартинюк,Марина Кузьмич «Дітвора,дітвора…» (с.Сварині)

Роботи переможців надіслані до КЗ РОР «Рівненська обласна державна бібліотека для дітей» для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу  дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше»

Автори-переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу  дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше»  будуть відзначені  грамотами Володимирецької ЦСПШБ у Всеукраїнський день бібліотек  30 вересня.

Протягом вересня в районній бібліотеці для дітей проходить експозиція робіт конкурсантів, читачів «Володимирецького вісника», користувачів  сайту «Чомучка», Facebook, ВКонтакте, Володимирецької районної бібліотеки для дітей протягом року будемо знайомити з доробками, а всі роботи згодом ввіллються у фонд дитячої бібліотеки, як повноцінні книги для дітей.

Бібліотека завжди була і буде світом дитинства. Світом, в якому  народжуються поети,митці,майстри-рукодільниці.

Тож пам’ятайте,що

«…У храмі цім, є місце всім -  хто пише і читає,

Хто не лінується у нім,Той цілі досягає…»

Людмила Босик

заступник директора  Володимирецької ЦСПШБ по роботі з дітьми

 

 

більше інформації та фото на :  https://www.facebook.com/babylibrarivolodymyrec?ref=tn_tnmn

                                                             http://vk.com/id218440150

 

 

 
Дитяча бібліотека ХХІ ст. це...